رزرواسیون آنلاین تور
رزرواسیون آنلاین هتل
رزرو آنلاین پرواز

تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا

6.5 روزه ورود به صفحه رزرو تور

تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا

خاستگاه شکوه تمدن

تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا 6.5 روزه
«خوزستان» در دوران باستان، به ویژه در دوره هخامنشی به دو ناحیه تقسیم می‌شد:
بخش‌های شمال و شمال شرقی که انشان (انزان) نام داشت و سرزمینهای باصفا و کوهستان‌ها و جنگل‌های فراوانی را شامل بود و ناحیه جنوبی که دارای آب و هوای گرم و مرطوب و دشتهای حاصل‌خیز و جلگه‌ای سرسبز و پرآب بوده که به قاره‌ای کوچک و مستعد می‌مانست. بخش‌های جنوبی که «عیلام» نام داشته یادآور تمدنهای دیرینه خوزستان است و بشدت تحت تأثیر فرهنگ «میان‌رودان» بوده و جغرافیای وسیعی را شامل می‌شده که حد فاصل لرستان و خوزستان و سواحل خلیج فارس امروزی است.
در سال ۵۵۸ پیش از میلاد پادشاهی کوروش بزرگ (کوروش دوم) در انشان (فارس) و خوزستان آغاز شد و پایتخت هخامنشیان به شوش منتقل شد.
وجود مراکز علمی و فرهنگی همچون دانشگاه جندی شاپور در این استان دال بر اهمیت و رونق این منطقه‌است که‌استادان بزرگ دانش پزشکی را از یونان، مصر، هند و روم گرد هم آورده بوده‌است. این دانشگاه را ساسانیان بنیان گذاردند. این دانشگاه پزشکی که به دستور شاپور اول (۲۴۱–۲۷۱ م) به سبب وجود آب و هوا و طبیعت پر نعمت و مناسب در گندی شاپور (نزدیک دزفول) ساخته شد. توسط شاپور دوم (ذوالاکتاف) مرمت و بازسازی گشت و در زمان انوشیروان تکمیل و توسعه یافت.
در سال ۲۲۴ میلادی، اردوان پنجم به وسیله اردشیر بابکان حاکم فارس (بعداً اردشیر یکم ساسانی) در نبرد هرمزدگان واقع در استان خوزستان کنونی، شکست خورده و کشته می‌شود. طی این رویداد پادشاهی ۴۷۱ ساله اشکانیان پایان می‌پذیرد.
ادامه مطلب بستن
به دلیل سیاست عمده فروشی مارکوپولو جهت خرید حضوری و یا تلفنی تور یا هتل به یکی از نمایندگان فروش مارکوپولو مراجعه نمائید.(ورود به صفحه نمایندگان فروش مارکوپولو)
آیا می دانید طی چند سال اخیر بیش از هزاران نفر با تورهای ایرانگردی مارکوپولو همسفر بوده اند (نظرات همسفران درباره مارکوپولو)
نمایش قیمت تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
2.575.000 تومان
(جهت کسب اطلاع از هزینه تور برای سایر گروههای سنی و هزینه بر اساس نوع اتاق انتخابی به صفحه خرید اینترنتی تور مراجعه نمائید)
نمایش قیمت تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
تاریخ رزرو : دانلود و چاپ پکیج تور
رزرو اینترنتی تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا

گروه قیمتی تور گروهی

قیمت اصلی فروش تور

قیمت با تخفیف ویژه مسافر

هر نفر بزرگسال

25,750,000 ریال ریال

هر نفر کودک 2 تا 5 سال

13,750,000 ریال ریال
tour_reservation_guide

درخواست برگزاری اختصاصی تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
ثبت درخواست

قیمت تور ویژه آژانس های مسافرتی نماینده فروش با کسر کمیسیون فروش با ورود نام کاربری در پنل ورود نمایندگان فروش سمت راست وب سایت


قیمت تور ویژه پرسنل سازمان ها، شرکت ها، بانک ها، وزارتخانه ها، مدارس، دانشگاه ها، شرکت های پتروشیمی، شرکت های نفتی،پالایشگاهها،شرکت های داروسازی، شرکت های ساختمانی، سفارتخانه ها، ایرلاین ها، شهرداری ها، خودروسازی ها و ارگان هایی که با شرکت ایرانگردی مارکوپولو  قرارداد رفاهی دارند با تخفیف های ویژه محاسبه می شود که علاقمندان می توانند تورهای مارکوپولو را از  طریق اداره رفاه سازمان مربوطه و یا تماس با تلفن 88503564-021 دفتر مرکزی شرکت ایرانگردی مارکوپولو پیگیری نمایند.


قیمت تور ویژه گروه های بیش از 20 نفر (خرید عمده) با ارائه درخواست از طریق ایمیل و یا ارسال فکس به شماره ۸۸۵۰۳۷۲۳ و پیگیری از تلفن۸۸۵۰۳۵۶۴


ایمیل شرکت ایرانگردی مارکوپولو جهت دریافت نظرات و پیشنهادات و درخواستهای شما راجع به تور crm@iranmarcopolo.com


تلفن موبایل جهت پاسخگویی به سوالات راجع به تور از 9 صبح الی 9 شب: 09101661746

داستان ها، افسانه ها وتاریخ های طول مسیر تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
شکوه تمدن عیلامی، سرزمین آب و آتش و خورشید
سفرنامه تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
روز اول : حرکت شبانه بسوی بروجن، اقامت در اتوبوس V.I.P روز دوم : بازدید از طبیعت زیبای تالاب چغاخور، ادامه مسیر تا سد کارون 3 و قایق سواری در دریاچه، ادامه مسیرتا منطقه شهسوار برای دیدار از شیرهای سنگی، کول‌فرح و دیدار از نقش برجسته های فاخرعهد عیلامی، اقامت در اقامتگاه روز سوم : طبیعت گردی در دشت زیبای سوسن و صرف ناهار در طبیعت روستای ده شیخ، بازدید از نقش برجسته خونگ اژدر، دیدار از اشگفت سلمان، اقامت در اقامتگاه روز چهارم : حرکت بسوی شوشتر، دیدار از آبشارها، آسیاب ها و سازه های آبی ، بازدید از بند میزان، قلعه سلاسل، قایق سواری در کارون، بازدید از راههای باستانی عبور عشایر. بازار سنتی شوشتر، اقامت در اقامتگاه روز پنجم : حرکت بسوی شوش، بازدید از مقبره دانیال نبی، دیدار از بقایای کاخ آپادانا و قلعه دمورگان، بازدید از ... ادامه
خدمات تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
خدمات :

رفت و برگشت با اتوبوس V.I.P، قایق جهت گشت‌های آبی در منطقه، 1شب اقامت در اتوبوس V.I.P، اقامت 4 شب در اقامتگاه بومگردی، 1شب اقامت در هتل، 6 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 4 وعده شام، پذیرایی بین روز، پرداخت ورودیه ها، گشت، بیمه، راهنمای حرفه ای 


وعده های غذایی تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
6 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 4 وعده شام، پذیرایی بین روز
آثار ثبت شده جهانی مورد بازدید تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
شهر باستانی شوش، سازه های آبی شوشتر
مبدا تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
تهران
وسیله نقلیه رفت و برگشت تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
اتوبوس V.I.P
محل حرکت تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
خیابان فاطمی، مقابل هتل لاله
وسایل مورد نیاز مسافر در تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
لوازم ضروری :

کارت شناسایی، دارو و لوازم شخصی، لباس مناسب، کلاه و عینک آفتابی، کفش کوه، کرم ضد آفتاب، بادگیر، پانچو، باتوم، هدلمپ، کوله یک روزه

لوازم پیشنهادی :

دمپایی یا صندل، زیرانداز، پتوی سفری یا ملحفه، فلاسک و قمقمه انفرادی، دوربین عکاسی


نحوه رزرو تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا
خرید اینترنتی تور از وب سایت رسمی شرکت ایرانگردی مارکوپولو

marcopolobooking_logo

با ورود به سامانه رزرواسیون اینترنتی هتل،تور و بلیط مارکوپولو می توانید، رزرو اینترنتی خود را کمتر از 2 دقیقه انجام دهید.

مراجعه حضوری به یکی از آژانس های مسافرتی نماینده فروش در سراسر کشور
همانطور که می دانید،شرکت ایرانگردی مارکوپولو عمده فروش خدمات گردشگری است،لذا در صورتی که تمایل دارید به صورت حضوری مراجعه و رزرو هتل و یا تور خود را انجام دهید می بایست به یکی از آژانس های نمایندگان فروش مارکوپولو از پنل بالای سایت مراجعه نمائید.
نظرات ،تجربه ها و خاطرات شما در رابطه با تور نوروزی خوزستان؛ انشان سرزمین آناهیتا

نام و نام خانوادگی :
ایمیل : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تلفن همراه : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تاریخ سفر : تاریخ شروع اقامت :
تاریخ پایان اقامت :
نام راهنمای تور :
امتیاز شما به تور :
عنوان دیدگاه شما :
دیدگاه شما :
کد تصویری : کد تصویری


داده ای برای نمایش پیدا نشد!
نظرات همسفران درباره مارکوپولو