رزرواسیون آنلاین تور
رزرواسیون آنلاین هتل
رزرو آنلاین پرواز

تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید

اصفهان 3 روزه ورود به صفحه رزرو تور

تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید

بانوی سپید پوش کویر

تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید 3 روزه
ورزنه را سفیدترین شهر ایران نامیده‌اند، چرا که هر رهگذری که گذرش بر این شهر می‌افتد، اولین چیزی که جلب توجه می‌کند، زنان و دختران چادر سفیدی هستند که به جای پوشیدن چادر سیاه متداول، چادری به رنگ کاملاً سفید به سر می‌کنند. این رسمی است که از زمان‌های گذشته و شاید به قدمت پیدایش شهر. همگی زنان ورزنه بدان پای‌بند هستند. 
ورزنه، نگین شرق اصفهان، با قدمتی کهن دارای گنجینه‌ای غنی از آثار تاریخی است. منقطه‌ای در جنوب غربی نائین و مجاورت تالاب گاوخونی که از میان دلش زاینده‌رود عبور می‌کند. 
ورزنه از هشت هزار سال پیش زیستگاه انسان به شمار می‌رود. این شهر، گنجینه‌ای پنهان از جاذبه‌های طبیعی، زیست محیطی، گردشگری و تاریخی همراه با آداب و رسوم، فرهنگ و سنن منحصر به فرد است. از آنجاکه ورزنه، روزگاری سرزمین زرتشتیان بوده است، لذا گویش مردم و روستاهای اطراف آن شاخه‌ای از زبان پهلوی ساسانی و پارسیک جنوبی است.
نظر دکتر سیروس شفق، نویسندهٔ کتاب جغرافیای اصفهان در این باره این است: «زنان ورزنه بدون استثنا چادر سفید به سر می‌کنند که معرف گرمای شدید تابستانی است. عقیدهٔ بعضی بر این است که چون از زمان‌های گذشته ورزنه محل کشاورزی و کشت محصولاتی همچون پنبه بوده‌است، امکان تهیه چادر سفید از نخ آن به راحتی میسر بوده‌است». در اظهار نظر دیگری پیرامون علت پوشش سفید زنان ورزنه چنین آمده‌است: «از آن جا که ورزنه در گذشته دیار روحانیون زردشتیان بوده‌است، این رسم بنا به اظهار نظر برخی نویسندگان از رسوم آنان می‌باشد، چرا که روحانیون زردشتی لباسی از پنبه می‌پوشیدند و نوار مقدسی در تشریفات مذهبی به گردن می‌آویختند که از جنس پنبه بوده‌است.» 

ادامه مطلب بستن
به دلیل سیاست عمده فروشی مارکوپولو جهت خرید حضوری و یا تلفنی تور یا هتل به یکی از نمایندگان فروش مارکوپولو مراجعه نمائید.(ورود به صفحه نمایندگان فروش مارکوپولو)
آیا می دانید طی چند سال اخیر بیش از هزاران نفر با تورهای ایرانگردی مارکوپولو همسفر بوده اند (نظرات همسفران درباره مارکوپولو)
نمایش قیمت تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
645000
(جهت کسب اطلاع از هزینه تور برای سایر گروههای سنی و هزینه بر اساس نوع اتاق انتخابی به صفحه خرید اینترنتی تور مراجعه نمائید)
نمایش قیمت تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
تاریخ رزرو : دانلود و چاپ پکیج تور
رزرو اینترنتی تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید

گروه قیمتی تور گروهی

قیمت اصلی فروش تور

قیمت با تخفیف ویژه مسافر

هر نفر بزرگسال

6,450,000 ریال ریال

هر نفر کودک 2 تا 5 سال

3,500,000 ریال ریال
tour_reservation_guide

درخواست برگزاری اختصاصی تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
ثبت درخواست

قیمت تور ویژه آژانس های مسافرتی نماینده فروش با کسر کمیسیون فروش با ورود نام کاربری در پنل ورود نمایندگان فروش سمت راست وب سایت


قیمت تور ویژه پرسنل سازمان ها، شرکت ها، بانک ها، وزارتخانه ها، مدارس، دانشگاه ها، شرکت های پتروشیمی، شرکت های نفتی، پالایشگاه ها،شرکت های داروسازی، شرکت های ساختمانی، سفارتخانه ها، ایرلاین ها، شهرداری ها، خودروسازی ها و ارگان هایی که با شرکت ایرانگردی مارکوپولو  قرارداد رفاهی دارند با تخفیف های ویژه محاسبه می شود که علاقمندان می توانند تورهای مارکوپولو را از  طریق اداره رفاه سازمان مربوطه و یا تماس با تلفن 88503564-021 دفتر مرکزی شرکت ایرانگردی مارکوپولو پیگیری نمایند.


قیمت تور ویژه گروه های بیش از 20 نفر (خرید عمده) با ارائه درخواست از طریق ایمیل و یا ارسال فکس به شماره ۸۸۵۰۳۷۲۳ و پیگیری از تلفن۸۸۵۰۳۵۶۴


ایمیل شرکت ایرانگردی مارکوپولو جهت دریافت نظرات و پیشنهادات و درخواستهای شما راجع به تور crm@iranmarcopolo.com


تلفن موبایل جهت پاسخگویی به سوالات راجع به تور از 9 صبح الی 9 شب: 09101661746

سفرنامه تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
روز اول : حرکت بسوی کاشان، بازدید از باغ فین، بافت کهن و عمارتهای تاریخی کاشان، اقامت در هتل کاروانسرا روز دوم : کویرنوردی، نبکاها، تپه های ماسه ای و کاسه ریگ ها، تفریحات مفرح کویری، روستای زیبا و بافت تاریخی قهی، قلعه و خانه های اربابی، آب انبار، تماشای غروب در دریاچه زیبای نمک در میان پلیگون های دیدنی، اقامت در هتل کاروانسرا  روز سوم : بازدید از ورزنه، گاوچاه تاریخی، آسیاب شتر، برج کبوترخانه، ارگ هزار ساله قورتان، بازگشت به تهران   ادامه
خدمات تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
وسیله نقلیه توریستی باتوجه به حدنصاب، 2 شب اقامت در هتل کاروانسرای شاه عباسی ، 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، پذیرایی بین روز، ورودیه ها، گشت، بیمه، راهنما 
وعده های غذایی تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، پذیرایی بین روز
مبدا تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
تهران
وسیله نقلیه رفت و برگشت تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
وسیله نقلیه توریستی باتوجه به حدنصاب
محل حرکت تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
خیابان فاطمی، مقابل هتل لاله
وسایل مورد نیاز مسافر در تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
لوازم ضروری :

کارت شناسایی، دارو و لوازم شخصی، لباس مناسب، کلاه و عینک آفتابی، کفش پیاده روی، کرم ضد آفتاب، کوله یک روزه  

لوازم پیشنهادی :

دمپایی یا صندل، هدلمپ، ملحفه، زیرانداز، فلاسک و قمقمه انفرادی، دوربین عکاسی


نحوه رزرو تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید
خرید اینترنتی تور از وب سایت رسمی شرکت ایرانگردی مارکوپولو

marcopolobooking_logo

با ورود به سامانه رزرواسیون اینترنتی هتل،تور و بلیط مارکوپولو می توانید، رزرو اینترنتی خود را کمتر از 2 دقیقه انجام دهید.

مراجعه حضوری به یکی از آژانس های مسافرتی نماینده فروش در سراسر کشور
همانطور که می دانید،شرکت ایرانگردی مارکوپولو عمده فروش خدمات گردشگری است،لذا در صورتی که تمایل دارید به صورت حضوری مراجعه و رزرو هتل و یا تور خود را انجام دهید می بایست به یکی از آژانس های نمایندگان فروش مارکوپولو از پنل بالای سایت مراجعه نمائید.
نظرات ،تجربه ها و خاطرات شما در رابطه با تور کویر خارا، ورزنه، قهی؛ زندگی سپید اصفهان

نام و نام خانوادگی :
ایمیل : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تلفن همراه : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تاریخ سفر : تاریخ شروع اقامت :
تاریخ پایان اقامت :
نام راهنمای تور :
امتیاز شما به تور :
عنوان دیدگاه شما :
دیدگاه شما :
کد تصویری : کد تصویری


داده ای برای نمایش پیدا نشد!
نظرات همسفران درباره مارکوپولو