رزرواسیون آنلاین تور
رزرواسیون آنلاین هتل
رزرو آنلاین پرواز

تور ترکیبی یزد کرمان گروهی

یزد 6 شب و 7 روز ورود به صفحه رزرو تور

تور ترکیبی یزد کرمان گروهی

تور ترکیبی دو شهر

تور ترکیبی یزد کرمان گروهی 6 شب و 7 روز
تورهای ترکیبی دو شهر در ایام نوروز جذاب است و زمان تعطیلات ما را بهتر برنامه ریزی می کند،ما به شما پیشنهاد می دهیم در صورتی که زمان دارید در تور ترکیبی یزد و کرمان همراه شوید و به یزد بروید و یزدان را سپاس گوئید .
سفر با یزد شروع می شود و شهری که زرتشتیان در آن هنوز زندگی می کنند و به گفتار نیک،پندار نیک و کردار نیک اعتقاد دارند و البته مراسم نخل گردانی در اینجا غوغا می کند و می توانیم از هر جای شهر شیرکوه را ببینیم و به دیدار از جاذبه های شهر همراه تور خواهیم رفت. دخمه زرتشتیان،باغ دولت آباد،حمام خان،میدان امیرچقماق،مسجد جامع کبیر یزد،خانه لاری ها،زندان اسکندر،میبد و کاروانسرای میبد و یخچال و کبوتر خانه همه در یزد مورد بازدید ماست و فاصله بین یزد تا کرمان را با اتوبوس طی می نمائیم و به کرمان می رسیم و در اینجا حال و هوای خوبی داریم، زیره می خریم و پسته و ...
همراه با تور به میدان گنجعلیخان می رویم و سری می زنیم به بازار کرمان و حمام گنجعلیخان و به کویر شهداد خواهیم رفت تا کلوت ها را لمس کنیم،در باغ شاهزاده قدم خواهیم زد و از پله های باغ با شوق بالا می رویم،چرا که بعد از دیدن باغ ، شاه نعمت اله ولی منتظر ماست و این است معنی تور ترکیبی و در روز آخر با پرواز کرمان تهران به تهران باز می گردیم...

ادامه مطلب بستن
به دلیل سیاست عمده فروشی مارکوپولو جهت خرید حضوری و یا تلفنی تور یا هتل به یکی از نمایندگان فروش مارکوپولو مراجعه نمائید.(ورود به صفحه نمایندگان فروش مارکوپولو)
آیا می دانید طی چند سال اخیر بیش از هزاران نفر با تورهای ایرانگردی مارکوپولو همسفر بوده اند (نظرات همسفران درباره مارکوپولو)
سفرنامه تور ترکیبی یزد کرمان گروهی
تورهای ترکیبی دو شهر در ایام نوروز جذاب است و زمان تعطیلات ما را بهتر برنامه ریزی می کند،ما به شما پیشنهاد می دهیم در صورتی که زمان دارید در تور ترکیبی یزد و کرمان همراه شوید و به یزد بروید و یزدان را سپاس گوئید .سفر با یزد شروع می شود و شهری که زرتشتیان در آن هنوز زندگی می کنند و به گفتار نیک،پندار نیک و کردار نیک اعتقاد دارند و البته مراسم نخل گردانی در اینجا غوغا می کند و می توانیم از هر جای شهر شیرکوه را ببینیم و به دیدار از جاذبه های شهر همراه تور خواهیم رفت. دخمه زرتشتیان،باغ دولت آباد،حمام خان،میدان امیرچقماق،مسجد جامع کبیر یزد،خانه لاری ها،زندان اسکندر،میبد و کاروانسرای میبد و یخچال و کبوتر خانه همه در یزد مورد بازدید ماست و فاصله بین یزد تا کرمان را با اتوبوس طی می نمائیم و به کرمان می رسیم و در اینجا حال و ... ادامه
مبدا تور ترکیبی یزد کرمان گروهی
تهران
نقشه مسیر سفر تور ترکیبی یزد کرمان گروهی در نقشه گوگل
نحوه رزرو تور ترکیبی یزد کرمان گروهی
خرید اینترنتی تور از وب سایت رسمی شرکت ایرانگردی مارکوپولو

marcopolobooking_logo

با ورود به سامانه رزرواسیون اینترنتی هتل،تور و بلیط مارکوپولو می توانید، رزرو اینترنتی خود را کمتر از 2 دقیقه انجام دهید.

مراجعه حضوری به یکی از آژانس های مسافرتی نماینده فروش در سراسر کشور
همانطور که می دانید،شرکت ایرانگردی مارکوپولو عمده فروش خدمات گردشگری است،لذا در صورتی که تمایل دارید به صورت حضوری مراجعه و رزرو هتل و یا تور خود را انجام دهید می بایست به یکی از آژانس های نمایندگان فروش مارکوپولو از پنل بالای سایت مراجعه نمائید.
نظرات ،تجربه ها و خاطرات شما در رابطه با تور ترکیبی یزد کرمان گروهی یزد

نام و نام خانوادگی :
ایمیل : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تلفن همراه : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تاریخ سفر : تاریخ شروع اقامت :
تاریخ پایان اقامت :
نام راهنمای تور :
امتیاز شما به تور :
عنوان دیدگاه شما :
دیدگاه شما :
کد تصویری : کد تصویری


    علی رضا شگفت - ۲۵ بهمن ۱۳۹۲
    دنبال تور از تهران به یزد وکرمان هستم در ایام نوروز 2 فرفردین تا 6 یا 7 فروردین ...
نظرات همسفران درباره مارکوپولو