رزرواسیون آنلاین تور
رزرواسیون آنلاین هتل
رزرو آنلاین پرواز

تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار

مشهد 2 شب و 3 روز یا بیشتر ورود به صفحه رزرو تور

تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار

تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار

تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار 2 شب و 3 روز یا بیشتر
 • دو شب و یا بیشتر اقامت در هتل های 5ستاره درویشی،قصر طلایی،هما2،پارس و...
 • گشت اماکن دیدنی طبق انتخاب مسافر با همراهی راهنمای تور
 • رفت و برگشت به انتخاب مسافر با هواپیما،قطار یا اتوبوس از سراسر ایران به مشهد
 • ترانسفر ورود از فرودگاه مشهد به هتل
 • تور مشهد به صورت اختصاصی و انفرادی و با شرایط دلخواه مسافر اجرا می شود و جهت استفاده از تورهای گروهی به بخش تورهای گروهی مراجعه نمائید.
ادامه مطلب بستن
به دلیل سیاست عمده فروشی مارکوپولو جهت خرید حضوری و یا تلفنی تور یا هتل به یکی از نمایندگان فروش مارکوپولو مراجعه نمائید.(ورود به صفحه نمایندگان فروش مارکوپولو)
 • حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا (ع)
 • هتل درویشی مشهد
 • هتل درویشی مشهد
 • هتل هما 2 مشهد
 • هتل هما2 مشهد
 • هتل بین المللی قصر طلایی مشهد
 • هتل بین المللی قصر طلایی مشهد
 • حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا (ع)
 • هتل درویشی مشهد
 • هتل درویشی مشهد
 • هتل هما 2 مشهد
 • هتل هما2 مشهد
 • هتل بین المللی قصر طلایی مشهد
 • هتل بین المللی قصر طلایی مشهد
آیا می دانید طی چند سال اخیر بیش از هزاران نفر با تورهای ایرانگردی مارکوپولو همسفر بوده اند (نظرات همسفران درباره مارکوپولو)
خدمات تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
 رفت و برگشت با هواپیما یا قطار ،اقامت در هتل،صبحانه بوفه،ترانسفر ورود  
هتل های محل اقامت تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
گشت اختیاری تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار

سفرنامه تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
تور مشهد هر روزه با هواپیما‌،قطار و یا اتوبوس از سراسر ایران انجام می شود.مدت این تور بستگی به سلیقه مسافران دارد که از 3 روز به بالا برنامه ریزی می شود.همه روزه پروازهای زیادی از شهرهای مختلف ایران و خارج از کشور به مشهد انجام می شود.در این میان نقش قطار های مسافری به سزاست.هتل های 5ستاره قصر طلایی،هما2،پارس،پردیسان و هتل های 4 ستاره توریست توس،قصر الماس،ایران و هتل آپارتمان بشری از بهترین امکان اقامتی مشهد به شمار می روند.مسافران تور مشهد بنا به سلیقه خود می توانند یکی از این هتل ها را به عنوان محل اقامت انتخاب کنند.زائران بار سفر می بندند تا در بارگاه مطهر امام رضا (ع) امام هشتم شیعیان آرام گیرند.آنان همواره برای دیدار مولایشان بی تابند و چه راز و نیازهای که دردل نمی پرورانند.سفر به مشهد با قطارهای پردیس،دلیجان و غزال حال و هوای دیگری ... ادامه
وعده های غذایی تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
صبحانه
مبنی بر درخواست مسافر تورهای Full board (صبحانه،ناهار،شام) برگزار می گردد.
شهرهای مورد بازدید تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
سوغاتی های تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
زعفران،زرشک،فیروزه،نبات و نقل،مهر و جانماز و تسبیح،جیلی بیلی، عطریات و...
آب و هوا تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
آب و هوای شهر مشهد از اوایل بهار تا مهر ماه مناسب و زمستان های خیلی سردی دارد،اما د رکلیه ایام سال جهت سفر مناسب است
فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند
14  ° C 21  ° C 26  ° C 33  ° C 35  ° C 33  ° C 29  ° C 23  ° C 16  ° C 10  ° C 7  ° C 9  ° C
مبدا تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
تهران و سایر شهرهای درخواستی شما
وسیله نقلیه رفت و برگشت تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
 شما می توانید به صورت هوایی با هواپیما از اکثر شهرهای ایران از جمله : تهران،اصفهان،شیراز،مشهد،تبریز،اهواز،یزد،کرمان،کرمانشاه و ... با پروازهای متنوع ایران ایر،ایران ایر تور،ماهان،کیش ایر،معراج،زاگرس،کاسپین،آسمان و... و یا قطارهای مختلف و یا اتوبوس به مشهد سفر نمائید. 
محل حرکت تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
تهران و سایر شهرهای درخواستی شما
وسایل مورد نیاز مسافر در تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
  کارت شناسایی(شناسنامه برای متاهلین و کارت ملی برای مجردها)،داروهای شخصی،لباس مناسب جهت پیاده روی و گشتها،عینک آفتابی،کفش پیاده روی جهت زیارت  
نقشه مسیر سفر تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار در نقشه گوگل
نحوه رزرو تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
خرید اینترنتی تور از وب سایت رسمی شرکت ایرانگردی مارکوپولو

marcopolobooking_logo

با ورود به سامانه رزرواسیون اینترنتی هتل،تور و بلیط مارکوپولو می توانید، رزرو اینترنتی خود را کمتر از 2 دقیقه انجام دهید.

مراجعه حضوری به یکی از آژانس های مسافرتی نماینده فروش در سراسر کشور
همانطور که می دانید،شرکت ایرانگردی مارکوپولو عمده فروش خدمات گردشگری است،لذا در صورتی که تمایل دارید به صورت حضوری مراجعه و رزرو هتل و یا تور خود را انجام دهید می بایست به یکی از آژانس های نمایندگان فروش مارکوپولو از پنل بالای سایت مراجعه نمائید.
شرایط ومقررات خرید تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار
   تعهدات کارگزار 1- کارگزار متهعد است ضمن استفاده از وسیله ویژه توریستی بصورت دربست در گشت های زمینی، تقدم جا را در اتوبوس بر حسب تاریخ ثبت نام تعیین نماید. 2- کارگزار متهعد است کل برنامه های خدمات گشت را بصورت بروشور یا کتباً به مسافر تقدیم و رسید دریافت دارد. 3- کارگزار متعهد است برنامه سفر و گشت مورد توافق را بطور کامل و دقیق انجام دهد. تبصره1: در صورت وقوع هرگونه پیشامد غیر منتظره از قبیل شرایط فوق العاده جوی و مشکلاتی که از کنترل کارگزار خارج بوده و سبب ابطال و یا تغییر برنامه مسافرت، مسئولیتی متوجه کارگزار نخواهد بود. تبصره 2: در صورت تغییر برنامه گشت و مسافرت و یا افزایش قیمت بهر دلیلی مسافر در همراهی با تور مخیر است . تبصره3: چنانچه تور به حدنصاب مورد نظر(15نفر) نرسد کارگزار مجاز به ابطال آن و استرداد وجوه دریافتی به مسافر می باشد. 4- کارگزار متعهد است در صورت ابطال گشت (بجز موارد مطروحه در تبصره 1 و 3 بند 2)، ضمن استرداد کلیه وجوه دریافتی به مسافر 20% کل هزینه را به عنوان خسارت به مسافر بپردازد . 5- کارگزار متعهد است بیمه کامل مسافرتی را در مورد مسافر اعمال نماید و در صورت بروز هر گونه حادثه ای در طول سفر همکاری و مساعدت لازم را به عمل آورد. 6- کارگزار متعهد است نسبت به تنظیم قرار داد اقدام و یک نسخه از آنرا در قبال اخذ رسید به مسافر ارائه دهد. 3- تعهدات مسافر 1- مسافر متعهد است شئونات اسلامی را در طول سفر کاملا رعایت نماید. 2- مسافر متعهد است شناسنامه عکسدار و کارت ملی را برای کلیه گشت ها به همراه داشته باشد. 3- مسافر متعهد است در ساعات اعلام شده در برنامه گشت شرکت نماید در غیر این صورت هیچ مسئولیتی به عهده کارگزار نخواهد بود. 4- مسافر متعهد است هزینه های اضافی خارج از برنامه را خود بپردازد. 5- مسافر متعهد است در خواست انصراف از سفر خود را حضوری و یا توسط نماینده رسمی و به صورت کتبی به کارگزار اعلام و رسید دریافت نماید. 6-در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله در قیمت تور اعم از افزایش نرخ بلیط،هتل و یا سایر خدمات با ارایه مدرک مستند از سوی کارگزار مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده به کارگزار می باشد. 4- مسافر و کارگزار: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرجع رسیدگی حکم بوده و آراء صادره مورد توافق طرفین خواهد بود. بدیهی است نظر ایشان قطعی و برای طرفین لازم الاجرا است. جدول شماره 3 (شرایط ابطال گشت های عادی و گشت های نوروزی توسط مسافر) توضیح : گشت های نوروزی گشت هایی است که در فاصله زمانی 28 اسفند لغایت 15 فروردین سال بعد برگزار می گردد. به دلیل چارتر بودن پکیج تور در ایام نوروز،هیچ گونه کنسلی و جابجایی از 15 اسفند ماه به بعد امکانپذیر نمی باشد.   
نظرات ،تجربه ها و خاطرات شما در رابطه با تور مشهد هر روز با هواپیما و قطار مشهد

نام و نام خانوادگی :
ایمیل : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تلفن همراه : روی وب سایت دیده نخواهد شد
تاریخ سفر : تاریخ شروع اقامت :
تاریخ پایان اقامت :
نام راهنمای تور :
امتیاز شما به تور :
عنوان دیدگاه شما :
دیدگاه شما :
کد تصویری : کد تصویری


داده ای برای نمایش پیدا نشد!
نظرات همسفران درباره مارکوپولو